O našom tíme

Kto sme?

Sme firma, ktorá sa zaoberá tvorbou webstránok. Programovaniu webstránok sa venujeme od roku 2007, vtedy ešte vo forme živnosti. V roku 2010 sme založli spoločnosť ZANET, s.r.o., ktorá ponúka svoje služby v oblasti tvorby webstránok dodnes.

Prečo robíme dobré weby?

Snažíme sa našu prácu robiť kvalitne, aby sme držali krok s dobou, neustále sa učíme nové veci. Navštevujeme tematické školenia, workshopy z oblasti tvorby webstránok a internetového marketingu.

Čo robíme?

Vačšinu našej práce tvorí programovanie webstránok a internetových obchodov. Používame vlastné produkty, ktoré dokážeme presne prispôsobiť Vašim požiadavkám. Samozrejmosťou je prepojenie e-shopu so skladovým softvérom, máme vlastné rozhranie na editovanie webových stránok. Programujeme webové aplikácie na mieru, ako napríklad rezervačný systém cestovnej kancelárie, autopožičovne, alebo informačný systém spoločnosti.

Ako to robíme?

Naše webstránky sú väčšinou písané v jazyku PHP, ako databázový nástroj používame MySQL. Sú to osvedčené technológie ktoré využívajú aj napr. Wikipedia alebo Facebook. Webové stránky vytvárame podľa najnovších štandardov. Pre vytvorené webstránky ponúkame webhosting na vlastných VPS, ktoré prenajímame od najvačších slovenských poskytovateľov webhostingu ako sú napr. Websupport a Webhouse.

Prečo si nás vybrať?

Snažíme sa vždy navrhnúť elegantné riešenie presne na mieru. Nami vytvorené webstránky sa dajú v budúcnosti rozširovať. Po odovzdaní webstránok robíme optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO), sledujeme štatistiky návštevnosti. Aktívne komunikujeme so zákazníkom, pomáhame zvýšiť návštevnosť webu. Naša práca nekončí odovzdaním webstránok, chceme aby ste boli spokojný aj s prevádzkou webstránok.

Náš tím

Peter Zajíček

konateľ spoločnosti
Senior programátor, Stará sa o kľúčových klientov

Annamária Zajíčeková

grafika, programovanie
Navrhuje grafický dizajn webstránok, Programátor

Róbert Molnár

web developer
Programuje webstránky, stará sa o vývoj redakčného systému